هتلهای اردبیل


star star star
5% تخفیف

هتل سبلان اردبیل

هتل سه ستاره سبلان اردبیل در سال ۱۳۷۲ افتتاح گردید و آخرین بازسازی مجموعه در سال ۱۳۸۶ انجام شده است. این مجموعه در مرکز شهر و مجاورت بقعه شیخ صفی واقع گردیده است. هتل سبلان اردبیل در مرکز شهر و در فاصله نزدیک به دیگر نقاط تاریخی و مراکز تجاری قرار دارد و با توجه به معماری مدرن و تجهیزات عالی خود دارای امکانات رفاهی تامین کننده نیازهای میهمانان می باشد.

رزرو هتل سبلان اردبیل
star star
15% تخفیف

هتل مهدی اردبیل

هتل مهدی اردبیل در سال 1381 در 5 طبقه افتتاح و در 1391 مورد بازسازی مجدد قرار گرفت. فاصله نزدیک تا اماکن دیدنی و تاریخی شهر مانند بقعه شیخ صفی الدین اردبیلی، بقعه شیخ جبرائیل، موزه مردم شناسی اردبیل، دریاچه شورابیل و همچنین بازار مرکزی شهر از جمله امتیازات این هتل می باشد.

رزرو هتل مهدی اردبیل

درباره هتل سیر:

رزرواسیون اینترنتی هتل های ایران (هتل سیر)، یکی از بزرگترین شبکه های رزرواسیون هتلهای ایران است و امکان رزرو بیشتر هتلهای کشور را به سادگی از طریق این سایت برای مسافرین محترم فراهم می کند. تمامی هتلهای این سایت با تخفیف ویژه (بالاترین درصد تخفیف ممکن) ارائه می شود و با اعمال پیشنهادات و انتقادات همواره تلاش می شود هتلهایی که رضایت مسافرین را جلب نموده اند در لیست هتلها و هتل آپارتمانهای سایت قرار داشته باشند.