هتلهای رودسر


star star star star
25% تخفیف

هتل ارشیا رودسر

هتل ارشیا رودسر در بهترین موقعیت جغرافیایی از لحاظ نزدیکی به دریا و کوه قرار گرفته است. همچنین نزدیکی به جنگل های زیبای منطقه همچون دو آب در کوهپایه کوه سمام که از قلل مرتفع ایران می باشد و ییلاق زیبای جواهردشت و منطقه اشکورات، نزدیکی به زیباترین آثار تاریخی و قلعه ها ی تاریخی و باستانی منطقه از امتیازات ویژه هتل ارشیا می باشد. می توانید با کلیک برروی دکمه " رزرو هتل ارشیا رودسر " به بخش ثبت رزرو هتل ارشیا رودسر منتقل شوید.

رزرو هتل ارشیا رودسر
star star star
30% تخفیف

هتل بهار رودسر

هتل بهار رودسر در مهر ماه 93 با زیربنای 1030 متر مربع در 5 طبقه افتتاح گردید. هتل بهار در حد فاصل ساحل شنی و تالاب بکر قرار گرفته بطوری که فاصله هتل تا دریا و ساحل شنی 50 متر و فاصله تا تالاب 20 متر می باشد. چشم انداز سوئیت های این مجموعه، دریا و چشم انداز اتاق ها، مرداب می باشد. می توانید با کلیک برروی دکمه " رزرو هتل بهار رودسر " به بخش ثبت رزرو هتل بهار رودسر منتقل شوید.

رزرو هتل بهار رودسر
star star star
0% تخفیف

هتل ترنج رودسر

هتل سه ستاره ترنج در سال 1389 در بهترین منطقه رودسر در خیابان احمدآباد قرار گرفته است. هتل ترنج دارای اتاق های متنوع و مجهز به امکانات مناسب رفاهی با چشم انداز کوه و جنگل می باشد. نزدیکی به دریا و جاده جنگلی زیبا، فاصله کوتاه تا مرداب، امکان قایق سواری و ماهیگیری در مناطق بکر از امتیازات هتل ترنج رودسر می باشد. می توانید با کلیک برروی دکمه " رزرو هتل ترنج رودسر " به بخش ثبت رزرو هتل ترنج رودسر منتقل شوید.

رزرو هتل ترنج رودسر
star star star
30% تخفیف

هتل پاپیون رودسر(مرکز رفاهی فرهنگیان)

هتل پاپیون رودسر با سهام فرهنگیان محترم آموزش و پرورش استان قزوین و جهت اسکان آنها درنظر گرفته شده است و به میهمانان غیره نیز خدمات ارائه میدهد. هتل پاپیون در خیابان اصلی رودسر به رامسر واقع شده است. مناسب بودن قيمت نسبت به كيفيت، فاصله کوتاه تا ساحل و منظره بسیار زیبا از دریا و جنگل، تخفیف در خرید سوغات شمال (کلوچه، چای...) از دیگر ویژگی های هتل پاپیون می باشد. می توانید با کلیک برروی دکمه " هتل پاپیون رودسر(مرکز رفاهی فرهنگیان) " به بخش ثبت رزرو هتل پاپیون رودسر منتقل شوید.

رزرو هتل پاپیون رودسر(مرکز رفاهی فرهنگیان)
star star star
60% تخفیف

هتل سیروس رودسر

پروژه هتل ساحلی سیروس در سال ۱۳۸۳ شروع و در سال ۱۳۸۹ به بهره برداری رسید. این هتل سه ستاره با زیربنا ۲۳۴۰ متر مربع دارای ۴ طبقه مشتمل بر ۳ طبقه اقامتی و ۲۶باب اتاق و نزدیک به ساحل می باشد. اتاق های هتل سیروس رودسر با طراحی برگرفته از رنگ های جذاب، حس آرامش و اقامتی آرام را برایتان به همراه خواهد آورد.

رزرو هتل سیروس رودسر