هتلهای ساری


star star star star
15% تخفیف

هتل نوید ساری

هتل چهارستاره نوید با چشم اندازی زیبا به طبیعت بینظیر شمال ایران در جاده تهران به ساری، 4 کیلومتری ساری در استان مازندران قرار دارد. این هتل با مهیا نمودن تمامی امکانات رفاهی و ارتباطی همراه با کادری مجرب به مسافران شمال کشور، نوید اقامتی آرامش بخش و دلنشین را می دهد. هتل نوید دارای 66 باب واحد اقامتی با مناظری رو به طبیعت همراه با فضایی دنج و آرام می باشد.

رزرو هتل نوید ساری
star star star
15% تخفیف

هتل اسرم ساری

هتل سه ستاره اسرم در سال 1372 در شهر ساری به بهره برداری رسید و در سال 1389 مورد بازسازی کامل قرار گرفت. هتل اسرم در نزدیکی رود زیبا و خروشان تجن است که همواره سعی بر این داشته تا با بهترین امکانات، پذیرای مهمانان و مسافران ازسراسر کشور باشد.

رزرو هتل اسرم ساری
star star star
30% تخفیف

هتل نارنج ساری

هتل نارنج در كيلومتر 3 بلوار خزرآباد منتهی به دريای فرح‌آباد واقع و در كنار رودخانه پرآب تجن زمينه مناسبی را برای گذراندن اوقات فراغت گردشگران داخلی و خارجی فراهم می نمايد.این هتل در فاصله 25 کیلومتری با فرودگاه بین المللی قرار گرفته است.

رزرو هتل نارنج ساری

درباره هتل سیر:

رزرواسیون اینترنتی هتل های ایران (هتل سیر)، یکی از بزرگترین شبکه های رزرواسیون هتلهای ایران است و امکان رزرو بیشتر هتلهای کشور را به سادگی از طریق این سایت برای مسافرین محترم فراهم می کند. تمامی هتلهای این سایت با تخفیف ویژه (بالاترین درصد تخفیف ممکن) ارائه می شود و با اعمال پیشنهادات و انتقادات همواره تلاش می شود هتلهایی که رضایت مسافرین را جلب نموده اند در لیست هتلها و هتل آپارتمانهای سایت قرار داشته باشند.