هتلهای شیراز


star star star star star
25% تخفیف

هتل هما شیراز

هتل هما در سال 1350 تاسیس شده هتل هما شیراز واقع در یکی از زیباترین باغ هاي شهر شيراز(بوستان آزادی) ، امکانات تجاری و تفریحی ، به شما تقديم می كند. هتل هما دارای 8 طبقه اقامتی مشتمل بر 212 باب اتاق و 22 باب سوئیت است. تمام اتاق های هتل، با چشم اندازي رویائی به باغ پر گل یا كوه هاي بلند، سنت ها با تسهيلات مدرن آميخته شده تا فضائي گرم و دلپذیر را براي شما به ارمغان آورد. با اقامت در هتل هما شکوه، عظمت و اصالت شهر شيراز را از نزدیک احساس کنید. آخرین بازسازی هتل هما در سال 1393 به طور کامل انجام شد. این هتل تحت نظر گروه هتل های بین المللی هما می باشد.

رزرو هتل هما شیراز
star star star star star
35% تخفیف

هتل بزرگ شیراز

هتل بزرگ شیراز (هتل دروازه قرآن) یکی از بهترین و مجلل ترین هتل های جنوب کشور می باشد که در سال 1392 در بالای کوه افتتاح گردید. هتل بزرگ شیراز با نمای کشتی مانند با 14 طبقه دارای 158 باب اتاق با دید کامل شهر شیراز با ظرفیت پذیرایی از 350 میهمان می باشد. هتل بزرگ شیراز به دلیل نزدیکی به جاذبه های گردشگری چون دروازه قرآن، باغ ارم و جهان نما، تخت جمشید، مقبره حافظ و سعدی، امکان دسترسی آسان به فرودگاه و شاهراه های اصلی شهر، از نظر مکانی در شرایط فوق العاده ای قرار دارد. یکی از مزایای با ارزش هتل بزرگ شیراز پایبندی به ارزش های خود نسبت به جلب رضایت میهمانان با ارائه عالیترین درجه خدمات گردشگری در حد هتل های پنج ستاره تاپ می باشد.

رزرو هتل بزرگ شیراز
star star star star star
35% تخفیف

هتل چمران شیراز

هتل بزرگ چمران، مرتفع ترین هتل فارس، واقع در منطقه زیبای قصرالدشت با چشم اندازی بی نظیر از شهر شیراز و باغ های باشکوه اطراف آن و دسترسی آسان به مراكز تجاري و گردشگری و با امكانات درخور يك هتل پنج ستاره در فروردين ماه سال 1389 افتتاح گرديد. هتل چمران دارای 30 طبقه مشتمل بر 16 طبقه اقامتی و 250 باب اتاق و سوئیت است.

رزرو هتل چمران شیراز
star star star star star
10% تخفیف

هتل پارس شیراز

هتل پارس شیراز در سال 1381 به صورت دو ساختمان برج با 188 باب اتاق و سوئیت های مجلل در خیابان کریمخان زند در مرکز شهر افتتاح شد. دسترسی آسان و سریع به کلیه اماکن دیدنی و مراکز تفریحی، ارائه بالاترین سطح خدمات به صورت شبانه روزی، هتل پنج ستاره پارس را به یکی از بهترین هتل های جنوب کشور و شیراز بدل کرده است.

رزرو هتل پارس شیراز
star star star star star
40% تخفیف

هتل پرسپولیس شیراز

هتل پنج ستاره پرسپولیس در سال 1381 در قلب شهر شیراز پایتخت فرهنگی ایران به بهره برداری رسید. ساختمان هتل در 7 طبقه با 104 اتاق، سوئیت و آپارتمان با امکانات کامل و مجهز متناسب با هر سلیقه، در یکی از بهترین مناطق شهر شیراز در بلوار آزادی واقع شده است.

رزرو هتل پرسپولیس شیراز
star star star star star
30% تخفیف

هتل زندیه شیراز

هتل پنج ستاره زندیه در اوایل سال 1394 در یکی از بهترین مناطق شهر شیراز در حریم مجموعه زندیه افتتاح شد. هتل زندیه با زیر بنا 9000 مترمربع دارای 3 طبقه اقامتی مشتمل بر 75 باب اتاق و 4 طبقه خدماتی می باشد. در هتل زندیه شیراز استفاده از استخر، سونا، جکوزی و بدنسازی، اینترنت برای مهمانان مقیم رایگان می باشد.

رزرو هتل زندیه شیراز
star star star star
10% تخفیف

هتل پارک شیراز

پارک هتل شیراز یکی از قدیمی ترین هتل های شیراز می باشد که در سال 1338 در زمینی به مساحت 8000 مترمربع , در 8 طبقه و ظرفیت 126 اتاق و 9 سوئیت بنا گردیده و در سال 1390 بازسازی مجدد شده است. هتل پارک شیراز در مرکز شهر شیراز در چهار راه زند واقع شده است و فاصله بسیار کمی با شاهچراغ, موزه پارس, بازار وکیل و .... دارد. همچنین هتل دارای محوطه باغ به مساحت 5000 مترمربع می باشد که با درختان کهنسال و قفس پرندگان در محیطی فرح بخش، پذیرای شما مهمانان گرامی می باشد.

رزرو هتل پارک شیراز
star star star star
35% تخفیف

هتل الیزه شیراز

هتل الیزه در سال 1393 در منطقه معالی آباد شیراز ساخته شد. اتاق ها و تمامی امکانات هتل الیزه بر اساس استاندارد های بین المللی به نحوی طراحی و اجرا شده است تا فراتر از انتظارات میهمانان خدماتی منحصر بفرد و خاص ارائه نماید و بالاترین رضایتمندی میهمان را در سابقه خود به ثبت رسانده است.

رزرو هتل الیزه شیراز
star star star star
20% تخفیف

هتل پارک سعدی شیراز

هتل چهارستاره پارک سعدی از قدیمی ترین هتل های شیراز می باشد که در سال 1338 در جوار دروازه قرآن و در نزدیکی حافظیه و روبه روی باغ جهان نما در منطقه ای خوش آب و هوا در شیراز افتتاح شده است این هتل در سال 1375 شروع به نوسازی و بازسازی کامل گردیده و در اردیبهشت سال 1386 مجددا بازگشایی و آماده پذیرایی از میهمانان عزیز خود شده است. هتل پارک سعدی دارای 52 باب واحد اقامتی شیک می باشد.

رزرو هتل پارک سعدی شیراز
star star star star
30% تخفیف

هتل پارسیان شیراز

هتل چهار ستاره پارسیان واقع در مرکز شهر تاریخی شیراز، در سال ۱۳۷۱ توسط سازمان سیاحتی و مراکز تفریحی بنیاد خریداری و از مرداد ماه همان سال مورد بهره ‏برداری قرار گرفت و یکی از هتل های گروه شرکت های بین المللی پارسیان می باشد. هتل در قسمت مركزی شهر میان مراكز تجاری، بانك و بازار اصلی و در نزدیکی اماکن دیدنی شیراز قرار دارد و با امکانات رفاهی و خدماتی مطلوب و برخورداری از پرسنل مجرب در زمینه هتلداری، پذیرای میهمانان گرامی می باشد.

رزرو هتل پارسیان شیراز
star star star star
5% تخفیف

هتل ستارگان شیراز

هتل ستارگان شیراز در شمال شهر و در منطقه‌ای خوش آب و هوا با منظره ای چشم نواز ، پذیرای میهمانان عزیزی است که می‌خواهند دور از جنجال‌های شهر در محیطی آرام و با آرامش خاطر استراحت کنند. از ویژگی‌های این هتل قرار داشتن آن در نزدیکی باغها و مراکز تاریخی شهر شیراز می باشد. اتاق‌ها و سوئیت های هتل ستارگان شیراز به گونه‌ای طراحی شده که ضمن استفاده از چشم‌انداز زیبا در شب و روز، امکان دسترسی به محیط‌های مناسبی را که از قبل برای میهمانان در نظر گرفته شده فراهم می‌کند.

رزرو هتل ستارگان شیراز
star star star star
20% تخفیف

هتل آریوبرزن شیراز

هتل آریوبرزن در قلب شهر شيراز واقع شده است. اتاق هاي هتل در سال 1390 به كلي بازسازي شده و با امکانات مدرن تجهیز گردیده است. هتل آریوبرزن شیراز با دسترسي به اماكن گردشگري (مجموعه زنديه، شاهچراغ، حافظ، سعدي، باغ ارم و...) و مراكز خريد و فاصله کوتاه تا فرودگاه و بهترین مسیر دسترسی به نمایشگاه بین المللی و مجموعه پرسپولیس رفاه هرچه بیشتر میهمانان را فراهم ساخته و هتل را متمایز مینماید.

رزرو هتل آریوبرزن شیراز
star star star
5% تخفیف

هتل پارسه شیراز

هتل پارسه در سال 1348 در کنار مجموعه زندیه، پشت ارگ کریمخانی در مرکز شهر شیراز افتتاح شد. آخرین بازسازی هتل در سال 1376 انجام شده است. این هتل دارای 72 باب واحد اقامتی مدرن با تجهیزات مناسب می باشد.

رزرو هتل پارسه شیراز
star star star
20% تخفیف

هتل ارم شیراز

هتل ارم شیراز در مرکز شهر و نزدیک به مجموعه زندیه واقع شده است. این هتل برنده 6 جایزه بین المللی در زمینه هتلداری، رستوران و برخورد با میهمان گردیده است. واقع شدن هتل ارم شیراز در مرکز شهر و دسترسی آسان به مراکز تفریحی، اداری و تجاری آنرا متمایز می کند.

رزرو هتل ارم شیراز
star star star
40% تخفیف

هتل آپارتمان هدیش شیراز

هتل آپارتمان هدیش با بیش از یک دهه تجربه در عرصه هتلداری و مشتری مداری در مرکز شهر شعر و ادب، شیراز قرار گرفته است. این هتل آپارتمان دارای واحدهای اقامتی متنوع شامل آپارتمان یک خوابه، دو خوابه و سه خوابه با امکانات رفاهی مطلوب می باشد.

رزرو هتل آپارتمان هدیش شیراز
star star star
40% تخفیف

هتل کریم خان شیراز

هتل مجلل کریم خان تلفیقی از معماری سنتی و مدرن در قالب شهر تاریخی شیراز در کنار جاذبه هایی چون ارگ کریم خان، بازار موزه، حمام و مسجد وکیل در سال 1392 به بهره برداری رسید. این هتل در پنج طبقه در بهترین مکان با بهترین دسترسی به مراکز تاریخی و گردشگری واقع شده است.

رزرو هتل کریم خان شیراز
star star star
25% تخفیف

هتل جهانگردی شیراز

مجتمع جهانگردی شیراز با مساحت ۲۰۰۰۰ مترمربع در شمال شرقی شهر قرارگرفته، مجتمع جهانگردی شیراز در سال ۱۳۷۴ بنا و در سال ۱۳۸۳ مورد بازسازی قرار گرفت. هتل با دسترسی آسان به تمامی اماکن دیدنی و مرکز شهر، فضای سبز منحصر به فرد و اتاق ها و سوئیت های ویلایی سفر لذت بخشی را برای میهمانان محترم فراهم می نماید.

رزرو هتل جهانگردی شیراز
star star star
15% تخفیف

هتل ارگ شیراز

هتل سه ستاره ارگ شيراز در سال 1370 در مرکز شهر شیراز و فاصله بسیار نزدیک با اماکن تاریخی مهم نظیر ارگ کریمخان،, حافظیه, باغ ارم و آرامگاه سعدی تاسیس گردید. این هتل مجددا در اردیبهشت ماه سال 1383 مورد بازسازی قرار گرفت و از مزایای بسیار مهم آن نزدیک بودن به اماکن دیدینی شهر شیراز می باشد.

رزرو هتل ارگ شیراز
star star star
25% تخفیف

هتل تالار شیراز

هتل تالار از هتل های سه ستاره مرکز شهر شیراز در خیابان فردوسی می باشد. این هتل دارای اتاق های متنوع با دکوراسیون زیبا مجهز به تجهیزات رفاهی می باشد. همچنین هتل تالار دسترسی بسیار خوبی به جاذبه های توریستی و فرهنگی شهر دارد.

رزرو هتل تالار شیراز
star star star
0% تخفیف

هتل اطلس شیراز

هتل سه ستاره اطلس در میدان اطلسی نزدیک به حافظیه در سال 1376 افتتاح شده است. به دلیل موقعیت جغرافیایی خوب هتل اطلس و دسترسی آسان به جاذبه های دیدنی شهر همواره مورد توجه گردشگران بوده است.

رزرو هتل اطلس شیراز
star star
25% تخفیف

هتل صدرا شیراز

هتل صدرا شیراز در مرکز شهر کهن و تاریخی شیراز قرار دارد. هتل صدرا شیراز با بهترین دسترسی به اماکن گردشگری و مراکز تجاری و بازار اصلی با پرسنل مجرب و مدیریت پویا در تمامی ایام سال پذیرای میهمانان و مسافران شهر شیراز می باشد.

رزرو هتل صدرا شیراز
star star
15% تخفیف

هتل سنتی نیایش شیراز

هتل نیایش که در بافت فرهنگی تاریخی شیراز، از قدمتی طولانی بهره مند است به نحوی که صد سال پیش در این مکان جلسات "انجمن ادب شیراز" برقرار بوده و مکان این هتل اولین چاپخانه و همچنین محل چاپ اولین شماره روزنامه شیراز بوده است. هتل سنتی نیایش از معماری زیبای خانه های سنتی شیرازی برخوردار است و در واقع خانه پدری بزرگی است که ماشین تا 150 متری آن نمی تواند بیاید بنابراین از دود و صداهای ناهنجار وسائل نقلیه موتوری در اینجا خبری نیست و به جای آن مجموعه ای از گلها و گیاهان و درختان بزرگ و پنجره های بزرگ با شیشه های رنگی و آبنمای مصفّائی با فوّاره و ماهیان قرمز در حیاطی بسیار زیبا است که بدلیل معماری متفاوتش در اغلب ایام سال در داخل اتاقهای آن به وسائل سرمایش و گرمایش نیاز نیست . اقامت در هتل نیایش که در میان مجموعه ای از موزه ها ، کلیسا ، کنیسه ها و آتشکده های قدیمی و نیز مساجد و خانقاه ها واقع شده ، الهام بخش و متفاوت است و بدلیل محدودیت جا و ازدیاد تقاضا پذیرش آن فقط از قبل و از طریق این سایت امکان پذیر می باشد. هتل سنتی نیایش شیراز در 17 بهمن ماه 1388 در استان فارس به بهره برداری رسید.

رزرو هتل سنتی نیایش شیراز
star star
20% تخفیف

هتل آپارتمان تچر شیراز

هتل آپارتمان تچر، ۲۱ بهمن سال ۱۳۸۸ در قلب شهر زیبا و تاریخی شیراز افتتاح شد. هتل تچر در قلب شهر زیبای شیراز واقع شده است و بهترین دسترسی به اماکن گردشگری (مجموعه زندیه، شاهچراغ، حافظ، سعدی، باغ ارم و ....) و مراکز خرید را دارد.

رزرو هتل آپارتمان تچر شیراز
star star
20% تخفیف

هتل حافظ شیراز

هتل حافظ در مرکز شهر شیراز قرار گرفته است. از ویژگی های این هتل علاوه بر دارا بودن کلیه امکانات رفاهی، نزدیک بودن به مراکز اصلی خرید و مراکز دیدنی شهر می باشد. هتل حافظ شیراز دارای 34 اتاق و سوئیت می باشد که همگی به زیباترین وجه تجهیز و تکمیل گردیده اند.

رزرو هتل حافظ شیراز
star star
0% تخفیف

هتل ساسان شیراز

هتل ساسان در مرکز شیراز و در نزدیکی مجموعه تاریخی زندیه و حافظیه قرار دارد. هتل ساسان دارای سه طبقه مشتمل بر 34 باب اتاق و سوئیت می باشد. از امتیازات این هتل، دسترسی راحت به بانک ها، مراکز تجاری و آثار تاریخی می‌توان اشاره نمود.

رزرو هتل ساسان شیراز

درباره هتل سیر:

رزرواسیون اینترنتی هتل های ایران (هتل سیر)، یکی از بزرگترین شبکه های رزرواسیون هتلهای ایران است و امکان رزرو بیشتر هتلهای کشور را به سادگی از طریق این سایت برای مسافرین محترم فراهم می کند. تمامی هتلهای این سایت با تخفیف ویژه (بالاترین درصد تخفیف ممکن) ارائه می شود و با اعمال پیشنهادات و انتقادات همواره تلاش می شود هتلهایی که رضایت مسافرین را جلب نموده اند در لیست هتلها و هتل آپارتمانهای سایت قرار داشته باشند.