هتلهای محمودآباد


star star star star star
5% تخفیف

هتل مروارید خزر محمودآباد

هتل مروارید خزر در یکی از بهترین نقاط ساحلی دریای خزر با دسترسی آسان از هر دو جاده چالوس و هراز ساخته شده است. این هتل دارای بزرگترین اسکله تفریحی در شمال کشور با طول بالغ بر 60 متر روی آب می باشد.

رزرو هتل مروارید خزر محمودآباد
star star star star
0% تخفیف

هتل صدف محمودآباد

هتل ساحلی صدف محمود آباد در بهار سال 1390 با تــرکیبـی از هنـــر و مهندسی معماری همـراه با طراحـی و چشــم اندازی بـــی نظیر در مجـــاورت دریــای خـــزر و جنگل مـازنــدران به بهره برداری رسید. این هتل در دو برج 1 و 2 طراحی شده که هر کدام به ترتیب 11 طبقه و 5 طبقه هستند.

رزرو هتل صدف محمودآباد
star star star
45% تخفیف

هتل دریا محمودآباد

هتل دریا محمودآباد در 7 طبقه و 34 واحد اقامتی به مساحت 2500 متر مربع، در بهار 1391 به بهره برداری رسیده است. این هتل در محوطه‌ای زیبا و سرسبز و در نزدیکی امکانات تفریحی آبی از قبیل جت اسکی، قایق و کایت واقع شده است.

رزرو هتل دریا محمودآباد
star star
5% تخفیف

هتل اکسین محمودآباد

هتل آپارتمان سه ستاره اکسین محمودآباد در سال 1392 افتتاح گردید. این هتل با زیر بنای 3800 متر مربع در فاصله 200 متری از دریا در منطقه‌ای خوش آب و هوا واقع شده است.هتل اکسین دارای 4 طبقه با 24 باب سوئیت است. از ویژگی‌های قابل توجه در مورد این هتل تراس بزرگ اتاق‌های آن است که مشرف به شالیزار و دریا است. از امکانات ویژه این هتل می‌توان به برگزاری تور ساحل اختصاصی مهمانان هتل اشاره نمود.

رزرو هتل اکسین محمودآباد

درباره هتل سیر:

رزرواسیون اینترنتی هتل های ایران (هتل سیر)، یکی از بزرگترین شبکه های رزرواسیون هتلهای ایران است و امکان رزرو بیشتر هتلهای کشور را به سادگی از طریق این سایت برای مسافرین محترم فراهم می کند. تمامی هتلهای این سایت با تخفیف ویژه (بالاترین درصد تخفیف ممکن) ارائه می شود و با اعمال پیشنهادات و انتقادات همواره تلاش می شود هتلهایی که رضایت مسافرین را جلب نموده اند در لیست هتلها و هتل آپارتمانهای سایت قرار داشته باشند.