راهنمای رزرو


سایت رزرواسیون هتل سیر طوری طراحی شده است که افراد از هر رده و با هر سطح تحصیلات براحتی بتوانند واحد اقامتی خود را انتخاب و رزرو نمایند. برای سهولت کار هموطنان عزیز مراحل رزرو به اختصار شرح داده می شود:

 

1- انتخاب شهر و تعداد شبهای اقامت و انتخاب آغاز اقامت از منوی جستجو در بالای صفحه
2- انتخاب هتل مورد نظر از بین گزینه های موجود با توجه به شرایط و امکانات آنها
3- انتخاب نوع اتاق مورد نظر جهت اقامت و سپس کلیک بروی "رزرو"، دقت فرمایید فقط قادر به انتخاب روزهایی هستید که با رنگ سبز مشخص شده اند. رنگ قرمز نشان دهنده عدم امکان رزرو می باشد.
4- در این مرحله مبلغ کل که باید پرداخت کنید قابل مشاهده است، سپس باید مشخصات کامل میهمان (ترجیحا نفر اصلی) در کادر پایین درج گردد تا اطلاع رسانی در مراحل بعد با مشکل مواجه نشود.
5- با کلیک بروی "ثبت" یک کد پیگیری به شما داده می شود که تا پایان اقامت باید آنرا حفظ نمایید. 
6- سپس یک پیامک تایید برای شما ارسال می شود.
7- در این مرحله شما از ادامه فرایند و یا از قسمت پیگیری رزرو میتوانید اقدام به پرداخت هزینه اقامت نمایید، 
8- سپس در انتهای فرایند ووچر جهت ارائه به هتل نمایش داده می شود که با در دست داشتن آن و ارائه به هتل مورد نظر از اقامتی راحت بدون هیچ پرداخت وجهی لذت ببرید.

میهمانان عزیز چنانچه در هر مرحله از رزرو سوال یا مشکلی داشته باشید می توانید از طریق شماره های تماس یا ایمیل با همکاران ما ارتباط برقرار نمایید.
چنانچه به هر دلیل قصد کنسل رزرو یا تغییر در شبهای اقامت را داشتید از طریق "پیگیری رزرو" اقدام نمایید.

 

درباره هتل سیر:

رزرواسیون اینترنتی هتل های ایران (هتل سیر)، یکی از بزرگترین شبکه های رزرواسیون هتلهای ایران است و امکان رزرو بیشتر هتلهای کشور را به سادگی از طریق این سایت برای مسافرین محترم فراهم می کند. تمامی هتلهای این سایت با تخفیف ویژه (بالاترین درصد تخفیف ممکن) ارائه می شود و با اعمال پیشنهادات و انتقادات همواره تلاش می شود هتلهایی که رضایت مسافرین را جلب نموده اند در لیست هتلها و هتل آپارتمانهای سایت قرار داشته باشند.